top of page
** Doğum Öncesi Emzirme Eğitimi

      Emzirme sorunlarının çoğunun asıl sebebi doğumdan hemen sonra yapılan veya yaptırılan yanlış uygulamardır. 3 saat süren eğitimle, doğru bir emzirme başlangıcı için, doğumu takip eden saatlerde neler yaşayacağınızı ve nasıl davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

** Ev Ziyareti

         Evinize geliyorum ve emzirme ortamınızda sizi gözlemliyorum. Sorunu tespit ediyoruz ve sorunu çözmek için birlikte çalışmaya başlıyoruz. Uygulamalı olarak size teknikleri gösteriyorum. Sonrasında ihtiyaç olursa bir ev ziyareti daha gerçekleştiriyorum. Daha sonra isterseniz bana whatsapp üzerinden ya da acil durumlarda telefonla ulaşabiliyorsunuz ve  size destek olmayı sürdürüyorum.

** Telefonla veya Online Danışmanlık

     Sorununuz ev ziyaretini kapsayacak kadar büyük değil, veya sadece bazı sorularınıza cevap almak istiyorsunuz. Bu durumda öncelikle sizinle ve bebeğinizle ilgili bazı bilgileri alıp değerlendiriyorum. Daha sonra sizi arıyorum ve ortalama bir saatlik bir telefon konuşması gerçekleştiriyoruz. Sorunuzla ilgili önerilerimi iletiyorum. 

** Hediye Eğitim veya Danışmanlık

     Bir yakınınız doğum yapacak veya doğum sonrası emzirme sıkıntısı yaşıyor. Ona doğum hediyesi vermek istiyorsunuz. Yukarıdaki eğitim ve danışmanlık seçeneklerinden hangisini ya da hangilerini hediye etmek istediğinizi belirttiğiniz bir e-posta atarsanız, sizinle en kısa zamanda iletişime geçiyorum.

bottom of page