top of page
arka yüz.png
** Doğum Öncesi Emzirme Eğitimi

      Emzirme sorunlarının çoğunun asıl sebebi doğumdan hemen sonra yapılan veya yaptırılan yanlış uygulamardır. 3 saat süren eğitimle, doğru bir emzirme başlangıcı için, doğumu takip eden saatlerde neler yaşayacağınızı ve nasıl davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz.

** Doğumdan Sonra İlk Dakikalarda Emzirme Desteği

      Doğuma girmeden hastanede yanınıza geliyorum, bebeğinizle buluştuğunuz andan itibaren doğru bir emzirme başlangıcı yapmanız için yapılması gereken tüm süreçleri birlikte yapıyoruz ve sonrasında destek olmaya devam ediyorum.

** Emzirme Danışmanlığı

         Emzirme sorununuzun kaynağını ve nedenini tespit etmek için beslenme saatine göre ya ofisimde ya da evinizde  emzirme ortamınızda sizi gözlemliyorum. Sorunu tespit ediyoruz ve sorunu çözmek için birlikte çalışmaya başlıyoruz. Uygulamalı olarak size teknikleri gösteriyorum. Sonrasında ihtiyaç olursa bir ziyaret daha gerçekleştiriyorum. Daha sonra isterseniz bana whatsapp üzerinden ya da acil durumlarda telefonla ulaşabiliyorsunuz ve sorun tamamen ortadan kalkıp tekrar emzirene kadar size destek olmayı sürdürüyorum.

bottom of page